יום ראשון, 25 בינואר 2015

האימון היומי - יום שני 26.1.15

עוד 30 יום בדיוק יכריז דייב קסטרו על האימון הראשון של ה-OPEN!!! השנה בניגוד לשנים קודמות יש גם אופן מותאם למתחילים, ככה שאין תירוצים!!!

אז מה זה open? תאכלס זה חג הקרוספיט העולמי..בהסבר קצת יותר מדויק אז:
בקצרה זה תחרות קרוספיט עולמית שניתן לעשות בכל מועדון קרוספיט רשמי. כל אחד חייב לצלם אתם עצמו מבצע את האימון וכמובן שבמהלך כל האימון יש לכל אתלט שופט צמוד.

איך זה עובד?
במשך חמישה שבועות החל מה-26.2.15 מפורסם בכל יום חמישי בשעה 2 בלילה אימון על ידי קרוספיט העולמי, לכל אתלט בעולם שנרשם יש ארבעה ימים לעשות את האימון כמה פעמים שהוא רוצה ואז לפרסם תוצאה.

למה לכם?
כי זה אחלה זמן לבדוק איפה אתם נמצאים ביחס לחברה בארץ ובעולם, וגם כי זה כיף להיות חלק מהדבר העצום הזה ולחכות כל פעם לראות מה עולה במוחו הקשוח של דייב קסטרו!
מה צריך לעשות?
1) להרשם ל-open זה עולה 10 דולר ובחיאת חבר׳ה זה שווה את זה:
https://games.crossfit.com/cf/login?returnTo=%2Fregister-athlete&flow=games

2) מי שרוצה להיות חבר טוב וגם להרחיב קצת את הידע שלו לגבי התנועות הנכונות והחוקיות בקרוספיט מוזמן לעשות קורס שופטים אונליין. מעבר לזה שתוכלו לשפוט חברים שלכם בתקופת האופן זה ילמד אתכם לא מעט:
https://oc.crossfit.com/

אם יש משהו שעדין לא ברור אני (יובל) אשמח לענות לכל שאלה ולעזוב במה שצריך, באמת שאני מצפה לראות את כולכם נרשמים לפחות לאחד מהשניים זה תקופה מגניבה ובאמת אחלה חג!
עד אז אחרי שעבדתם יומיים קשה עם מוטות, באימון היום תביאו רק את עצמכם והרבה עצבים, אנחנו נפגשים הערב עם פרוטקול אימון שלא פגשתם יותר מדי והוא בהחלט מפתיע:

Skill:
Hand stand push-ups

Metcon:
"Death by Burpees"
perform 1 burpee the first minute, 2 Burpee the second minute, 3 Burpeea the third minute and so on until you can no longer preform the prescribed amount of burpees within that minute

Cash out
50 pull-ups
3 min planck hold (rest as needed)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה