יום שני, 9 בפברואר 2015

האימון היומי - יום שלישי 10.2.15

חברים יקרים שימו לב מספר הודעות חשובות:
 1- החל מהשבוע ועד לסוף תקופת ה-open לא יהיו אימוני הנפות עם יורי.
 2 - החל מהשבוע במקום אימוני הנפות עם יורי, נתחיל בסדרת אימוני כח בבקרים של יום שלישי.
כח הוא פרמטר חשוב מאוד בהתפתחות של קרוספיטר , בסיס כח חזק הוא המפתח להצלחה ולהשתפרות שלכם כקרוספיטרים, ולכן החלטנו לתת דגש על הנושא. כל מי שלוקח את עצמו ברצינות צריך להופיע לאימונים האלה, המטרה היא שתפתחו טכניקה נכונה ותצליחו להרים משקלים כבדים יותר ממה שדמיינתם.
3 - ביום שישי הבא ה-20.2.15 נקיים במועדון שיחה לפני פתיחת ה-OPEN, נושאי השיחה יהיו בין השאר: תכנון אימונים נכון, חשיבות המוביליטי והכח, שילוב נכון של כח ומטקונים ובנוסף שיחת מוטיבציה חשובה לכל אלו שנרשמו לאופן ולאלה שעדיין לא. בנוסף לכל אלו אתם מוזמנים לשאול מה שבא לכם ולהעלות עוד נושאים שרציתם לשאול עליהם ולא העזתם מעולם ובנוסף יחולקו רמזים קלים על המקצים לתחרות הפנימית שתתקיים במועדון. כיבוד קל עלינו, נוכחות חובה עליכם.
שריינו את התאריך הזה!!! 


אנחנו מתחילים להעלות רמה בנושא הטכניקה במועדון ובזמן הקרוב תתחילו לפגוש אלמנטים שפחות נח לכם איתם, אל תתנו לזה למנוע מכם להגיע לאימון. תגיעו לאימון תנסו תכשלו תנסו ושוב תכשלו..מבטיחים לכם שבסוף תצליחו!
המטרה בקרוספיט היא לצאת מאיזור הנוחות שלכם ולהסתכל לתרגילים הכי קשים בלבן של העיניים, אין תחושה יותר מספקת בעולם מלעלות פעם ראשונה מהפיסטול, או לגלות שאתם על המתח בסוף הבאר מאסל אפ (המועדון הרבה יותר יפה מלמעלה), וכמובן להצליף עם החבל בדאבל אנדרס ולגלות שהוא באמת עבר פעמיים! 

Skill:
Weighted Pistols

EMOM 10 min:
1 Front squat
1 push press
2 thrusters 
Go heavy!!!!!!!


Metcon:
4 RFT:
15 Burpees
10 TTB
10 Weighted Pistols (12kg/8kg)


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה