יום שלישי, 10 במאי 2016

האימון היומי - אימון גיבורים לזכרו של שחר נבון ז"ל - 10/05/2016 ערב יום הזיכרון

אימון גיבורים לזכרו של שחר נבון ז"ל


10 Rounds For Time of: 

19 Burpees
9 Shoulder to Overhead 115/75
7 Clean 115/75
25m Walking Lunges
(50 minutes Time Cap)

בן סמדר וגיורא, נולד ביום ז' באייר (29 אפריל 1982) בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים.

את ילדותו עשה שחר בשכונת נווה יעקב ובשכונת פסגת זאב לשם עבר לגור עם משפחתו.
בשנת 1991 עבר עם משפחתו לשכונה המשטרתית ביבנה. שחר סיים את לימודיו בבית הספר היסודי רמות וייצמן המשיך בלימודיו התיכוניים בבית הספר התיכון גינסבורג האורן שם סיים מגמת סוציולוגיה וקרימינולוגיה.

תחביביו כילד וכנער היו משחקי מבוכים ודרקונים, לימודי אומנויות הלחימה והגנה עצמית וציור אך האהבה הגדולה הייתה הנגינה בגיטרה.

שחר היה בולט במיוחד במסיבות בית הספר בהן לקח חלק כשחקן , זמר ונגן גיטרה. לגיטרה היה מקום חשוב בחייו והוא בילה שעות רבות בפריטה עליה, התחום האהוב עליו היה פריטה ספרדית קלאסית.

לפני השרות סיים קורס ברמנים של "זמן אמיתי".

שחר התגייס לצה"ל בנובמבר ליחידת דובדבן שם סיים הכשרה ראשונית וטירונות ולאחר שמונה חדשים עזב לטובת יחידה 890 של הצנחנים שירת בפלוגת החוד של הגדוד\יצא לקורס פיקודי – מכ"ים. שירת כמפקד והדריך כיתת לוחמים במסלול ההכשרה שלהם, תפקידו האחרון היה סמ"ר על תקן קצונה כקצין הדכה של הגדוד .

לאחר השרות הצבאי עבד כמה חדשים בפרויקט "אומץ" בבית הספר גינסבורג האלון ביבנה שם הפך למודל לחיקוי ולאחר מכן ירד לאילת לתקופה של שנתיים שם עבד כברמן, הים ואילת במיוחד היו אהבת חייו.

באוק' 2006 החל את לימודי המשפטים במכללה למינהל, היה בין הבולטים במסלול בזכות כישרונו הרטורי ויכולות המנהיגות שלו אשר הציבו אותו כמועמד ריאלי להיבחר לנציג מסלול שנה א' .

שחר אומנם נבחר לתפקיד אך לא הספיק למלא אותו – ב-22 מרץ במהלך שרות המילואים שלו נפגע בתאונת דרכים כאשר הוא בדרכו לבסיס. שחר לא ויתר ולמרות הפגיעה הקשה בראש ובגפיים, הוא נלחם שישה חדשים והגיע עד לרמה של שיקום בבית החולים תל השומר. לאחר ניתוח בראשו ב-2 בספטמבר 2007 הורע מצבו ולאחר שבועיים בטיפול נמרץ הוכרע.​

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה